Komis sukien ślubnych Nikol działa od 2006 roku.

 

W naszej ofercie komisowej posiadamy dużą kolekcje używanych sukien ślubnych. Dokładnie filtrujemy suknie przyjmowane do komisu abyście mogły znaleść tylko najpiękniejsze, markowe suknie, najnowszych kolekcji. Dysponujemy zaplaczem krawieckim i każdą suknie możemy dopasować. Nasze stylistki doradzą odpowiedni fason pasujący do typu sylwetki oraz pomogą w wyborze dodatków. Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientek, w związku z tym mamy szeroki wybór rozmiarów - suknie ślubne zarówno dla Pań bardzo szczupłych i drobnych jak i dla pań puszystych.

 

 

kontakt grafika małe

 

 

Uwaga! Suknie z komisu to pojedyncze egzemplarze.

 

 

Naszą misją jest by każda Panna Młoda przekraczając próg naszego Salonu mogła znaleźć więcej niż oczekiwała... Odwiedzając nas możesz liczyć na fachową i miłą obsługę, która pomoże Ci w doborze tej, jednej jedynej wymarzonej sukni. Oferujemy przyjazną, ciepłą atmosferę.

 

Gwarantujemy również możliwość oddania w komis sukni ślubnej bez względu na to gdzie została zakupiona. Dzięki temu każda klientka, która nie zamierza zachować swojej kreacji na pamiątkę, może ją za naszym pośrednictwem sprzedać.